استفاده از بلوک دیواری توپر برای راه اندازی خط لوله اکسیژن در ماه

تولید بلوک دیواری توپر با استفاده از فناوری فشرده سازی ارتعاشی حجمی مخلوط دوز سیمان پرتلند، ماسه کوارتز، آب، اصلاح کننده ها انجام می شود.

پس از قالب‌گیری، خشک‌کردن و پخت، این ماده ویژگی‌های فنی پیدا می‌کند که امکان استفاده از آن را در ساخت دیوارهای باربر و سایر سازه‌های مهم ساختمانی فراهم می‌کند.

تکمیل دیوارهای خارجی از بلوک دیواری توپر را می توان با هر روش مدرن گچ کاری، روکش آجری، نمای سایدینگ، با استفاده از فناوری نمای تهویه دار لولایی انجام داد.

بلوک دیواری توپر منبسط شده یک مصالح ساختمانی با کاربردهای گسترده ای هستند. روش ارتعاشی در تولید استفاده می شود که به خلاص شدن از حفره های داخلی و اطمینان از چگالی مناسب ساختار مواد و قابلیت اطمینان سنگ تراشی کمک می کند.

بلوک های بتن رسی منبسط شده می توانند اندازه ها، وزن ها و چگالی های مختلفی داشته باشند، این بستگی به نام تجاری و هدف آن دارد.

مقدار ذرات جامد در یک بلوک جامد 100٪ است، زیرا اگر تکنولوژی صحیح و GOST در هنگام ساخت رعایت شود، هیچ فضای خالی در آجر وجود نخواهد داشت. چنین سنگی رسانایی حرارتی خوبی دارد، اما خواص عایق حرارتی آن بسیار کمتر از یک بلوک توخالی است.

از این سنگ مصنوعی می توان برای ساخت ازاره و دیوارهای باربر اماکن استفاده کرد، زیرا از نظر خواص و کیفیت دست کمی از آجر سنتی و آشنا ندارد. بارها را به خوبی تحمل می کند.

خرید بلوک های جامد بتنی منبسط شده به معنای دریافت تعدادی مزیت فنی مهم با ویژگی های منحصر به فرد است:

این ماده در معرض تأثیر خارجی باکتری ها قرار نمی گیرد بلوک ها پوسیده نمی شوند و کپک نمی زنند.

کار با بلوک ها آسان است. هنگام استفاده از خدمات یک آجرکار حرفه ای، روند تخمگذار به طور قابل توجهی تسریع می شود. مناسب برای دیوارهای خارجی و داخلی، ظرفیت باربری خوبی دارد.

مواد نمی سوزد، ایمنی در برابر آتش توسط بسیاری از مطالعات آزمایشگاهی ثابت شده است. به این موارد قیمت مقرون به صرفه و سهولت ساخت انواع گزینه های ساختمانی را اضافه کنید، خواهید فهمید که چرا این محصول تا این حد فراگیر شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.