پارچه حریر هایا
خانه / پارچه گان بیمارستانی / تولید کننده پارچه گان بیمارستانی با قیمت پایین

تولید کننده پارچه گان بیمارستانی با قیمت پایین

پارچه گان بیمارستانی یکی از پر استفاده ترین و اصلی ترین وسایل موجود در همه مراکز درمانی و بیمارستانی می باشد. از با استفاده از این پارچه گان در رنگ ها و رنگ های مختلف لباس های مورد نیاز برای بیماران، کادر درمانی و پرسنل بیمارستان و مراکز درمانی دوخته می شود.

ولی با این حال، قیمت این پارچه گان ها در بازار بسیار متغیر است و قیمت ثابتی ندارند. اما می توان به مراجعه به تولید کننده پارچه گان بیمارستانی آن ها را با ارزان ترین و پایین تر قیمت خریداری کرد. 

تولید کننده پارچه گان بیمارستانی با قیمت پایین

توضیحاتی درباره پارچه گان بیمارستانی

توضیحاتی درباره پارچه گان بیمارستانی امروزه در مراکز درمانی و بیمارستانی نیاز است که پزشکان، کادر درمان، بیماران و پرسنل از لباس های مخصوص استفاده کنند. این لباس ها در تولیدهای مختلف در طرح ها و رنگ های متنوع تولید و به بازار عرضه می شوند. ویژگی پارچه گان موجب شده است، که استفاده از آن برای مراکز درمانی بسیار مناسب و مفید باشد. از جمله این ویژگی ها می توان با بهداشتی بودن و یکبار مصرف بودن آن ها اشاره کرد. از جمله این پارچه گان ها می توان به

  • پارچه تترون بیمارستانی
  • پارچه فلامنت بیمارستانی
  • پارچه فلامنت پنبه بیمارستانی
  • پارچه اسپان باند بیمارستانی

اشاره کرد. همه این پارچه گان ها برای تولید لباس های مورد نیاز افراد شاغل در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار می گیرد. بیشترین استفاده و نوع این پارچه ها، نوع یکبار مصرف آن می باشد، که با محدوده گرماژ معین تولید می شود. از پارچه گان های دیگر مطرح می توان به ترگال و یا کجراه آب ژاول نیز اشاره کرد. انواع این محصولات قابلیت استریل شده دارد و در برابر دستگاه بسیار مقاوم می باشند. 

انواع این پارچه ها به رنگ های مختلف از جمله رنگ آبی آسمانی، صورتی، سفید و لیمویی، سبز مغز پسته ای و سبز پررنگ، مشهور به سبز بیمارستانی تولید می شوند. البته بر اساس سیاست گذاری بیمارستان ها می توان رنگ های دیگری نیز داشته باشد.

مرکز فروش انواع پارچه گان بیمارستانی در بازار

مرکز فروش انواع پارچه گان بیمارستانی در بازارامروزه در همه بیمارستان ها و مراکز درمانی از انواع این پارچه گان ها استفاده می شود. از این رو، بازار این پارچه ها بسیار پر رونق و دائمی است. در موقع خرید فاکتورهای مختلفی مدنظر خریداران قرار می گیرد، که از جمله آن باید به کیفیت و قیمت اشاره کرد.

کیفیت اثر مستقیم بر روی قیمت پارچه گان دارد. از این رو، بهترین و مناسب ترین راه برای خرید انواع مختلف و متنوع این محصول مراجعه به مرکز فروش انواع پارچه گان بیمارستانی در بازار می باشد. با مراجعه به این مرکز می توان به صورت عمده و کلی و با ارزان ترین قیمت این پارچه گان ها را خریداری کرد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید