پارچه حریر هایا
خانه / پارچه ژاپنی / خرید پارچه ژاپنی درجه یک ارزان از مراکز فروش عمده

خرید پارچه ژاپنی درجه یک ارزان از مراکز فروش عمده

ژاپن یکی از کشورهای جهان است که در زمینه تولید انواع پارچه شهرت بسیار زیادی دارد و پارچه های تولید شده در کارخانجات این کشور از کیفیت و دوام عالی برخوردار هستند. ایران نیز یکی از کشورهایی است که می توان آن را خریدار پارچه ژاپنی نامید، چرا که بسیاری از تولیدی های کشورمان با استفاده از این نوع پارچه، لباس ها و منسوجات بسیار زیادی را دوخته و روانه بازار می کنند. برای خرید پارچه ژاپنی درجه یک ارزان، می توانید به مراکزی که اقدام به فروش عمده این محصول نموده اند مراجعه کرده و این پارچه های بی نظیر و زیبا را خریداری کنید.خرید پارچه ژاپنی درجه یک ارزان از مراکز فروش عمده

اولین تولید کننده پارچه ژاپنی در ایران

اولین تولید کننده پارچه ژاپنی در ایراناگر بخواهیم در زمینه تولید پارچه هایی که از نظر کیفیت و کارایی شیبه پارچه های ژاپنی باشند به فعالیت بپردازیم، باید دانش و فناوری تولید این نوع پارچه ها را یاد گرفته و آن ها را بر مبنای استانداردهای جهانی ارائه و عرضه نماییم.
این روزها برخی از کارخانجات کشورمان فعالیت خود را در این زمینه آغاز کرده اند که می توان آن ها را اولین تولید کننده پارچه  ژاپنی در ایران دانست که با استفاده از فرمولاسیون پیشرفته و نیروی کار متخصص، اقدام به تولید این نوع پارچه نموده اند.

صادرات پارچه ژاپنی به کشور های حوزه خلیج فارس

صادرات پارچه ژاپنی به کشور های حوزه خلیج فارسمدتی ست که صادرات پارچه ژاپنی به کشورهای حوزه خلیج فارس، از جمله ایران آغاز شده است. 
بیشترین کاربردی که پارچه های ژاپنی در این کشورها دارند، برای دوخت چادر مشکی است و به علت این که کشورمان ایران و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس، از دین اسلام پیروی می کنند و چادر را به عنوان یک حجاب برتر به حساب می آورند، سعی می کنند با استفاده از مرغوب ترین جنس پارچه، چادرهای زیبایی را برای بانوان دوخته و در دسترس آن ها قرار دهند.
در بسیاری از مراکز تولیدی کشورمان از بهترین مارک پارچه ژاپنی چادرهای مشکی سبک و زیبایی دوخته می شود که مورد پسند خانم های ایرانی واقع شده است و به علت سبکی و کیفیت بالای این پارچه ها، در سراسر ایران از طرفداران زیادی برخوردار است.

قیمت جهانی انواع پارچه ژاپنی

قیمت جهانی انواع پارچه ژاپنیبا اینکه کشورمان ایران، از جمله پرمصرف ترین کشورهایی است که از چادر مشکی استفاده می کند، اما دوخت این چادرها با استفاده از پارچه های ژاپنی انجام می پذیرد. مواد اولیه باکیفیتی که در تولید این پارچه ها به کار رفته است، تعیین کننده قیمت جهانی انواع پارچه ژاپنی در سراسر دنیا می باشد.
الیافی که در تولید این پارچه به کار رفته اند، بسیار سبک و مقاوم هستند و استاندارد بالای این پارچه ها، موجب شده است که چادرهای تولید شده با استفاده از آن، به راحتی روی سر بایستد و به اصطلاح سُر نخورد.
از جمله دیگر ویژگی هایی که می توان برای این محصول ذکر کرد موارد زیر است:

  • دارای استحکام بسیار بالایی است.
  • لباس ها و چادرهایی که با استفاده از این پارچه دوخته می شوند به راحتی پرز نمی گیرند.
  • امکان نخ کش شدن در پارچه های ژاپنی بسیار کم است.
  • قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، موجب کاسته شدن کیفیت آن ها نمی شود و رنگ آن ها را نمی برد.

خریدار پارچه ژاپنی به قیمت تولید

خریدار پارچه ژاپنی به قیمت تولیدبسیاری از کسانی که خریدار پارچه ژاپنی هستند، همواره به دنبال مراکزی می گردند که بتوان از آن پارچه ژاپنی ارزان و با قیمت تولیدی پیدا کرد.
با وجود این که این نوع پارچه از قیمت بالایی برخوردار است، اما با اندکی تحقیق و گشت و گذار در این زمینه، می توان با فروشگاه هایی آشنا شد که خرید این نوع پارچه از آن ها ارزان بوده و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه باشد.

نمایندگی پخش و فروش انواع پارچه ژاپنی

نمایندگی پخش و فروش انواع پارچه ژاپنیشما عزیزان می توانید با مراجعه به نمایندگی پخش و فروش انواع پارچه ژاپنی، طرح های زیبا و گوناگونی از این محصولات را مشاهده کرده و سپس اقدام به خرید آن نمایید.
انواع طرح هایی که در پارچه های ژاپنی به کار رفته و از طرفداران بسیار زیادی برخوردار است نمونه های ابر و بادی، گلدار و اشکال هندسی آن است.
از دیگر مزایای استفاده از این پارچه ها می توان به این مورد اشاره کرد که به علت الیاف قدرتمند به کار رفته در پارچه های ژاپنی، به راحتی چروک نمی شوند و هیچ گونه نیازی به اتو کردن ندارند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید