پارچه حریر هایا
خانه / پارچه بیمارستانی / فروش ویژه پارچه لباس بیمارستانی ارزان قیمت

فروش ویژه پارچه لباس بیمارستانی ارزان قیمت

پارچه لباس بیمارستانی دارای کاربردهای گسترده ای است و از آن برای درست کردن لباس های بیمار در اتاق عمل، بخش های مختلف ، لباس های پزشکان، پرستاران و..‌. استفاده می شود.

انواع مختلف پارچه مانند تترون، ترگال برای درست کردن این لباس ها موجود است که هر کدام از آن ها دارای کیفیت و قیمت متفاوتی نسبت به دیگری است و برای لباسی خاص مورد استفاده می باشد. مراکز فروش ویژه در ایران وجود دارد که این محصول را با قیمت ارزان و مناسب به خریداران ارائه می دهد. 

فروش ویژه پارچه لباس بیمارستانی ارزان قیمت

پارچه لباس بیمارستانی باید چه مشخصاتی داشته باشد؟

پارچه لباس بیمارستانی باید چه مشخصاتی داشته باشد؟اگر قصد خرید پارچه بیمارستانی را دارید بهتر است ابتدا با مشخصات بهترین نوع آن آشنا شوید و سپس با آگاهی و اطلاعات کافی در این زمینه اقدام به خرید کنید. مشخصات این محصول عبارتند از:

  • همانطور که می دانید محیط بیمارستانی سرشار از میکروب، ویروس و باکتری های مختلفی است به همین دلیل پارچه ای که برای لباس های این محیط استفاده می شود بهتر است یکبار مصرف باشد و یا اینکه قابل شستشو بوده و در برابر مواد شوینده مختلف از خود مقاومت نشان دهد.
  • یکی از بهترین مواد ضدعفونی کننده آب ژاول یا همان وایتکس است پارچه های مخصوص لباس بیمارستانی در برابر این ماده مقاوم است و هیچ تغییر رنگی از خود نشان نمی دهد همچنین در کیفیت آن نیز هیچ تغییری ایجاد نمی شود.
  • این محصول لازم است از بهترین و مرغوب ترین الیاف بهداشتی ساخته شود چون معمولا این لباس ها به صورت مستقیم با بدن بیمار در تماس هستد و در صورتی که از الیاف با کیفیت در ساخت آن استفاده نشده باشد ممکن است موجب بروز حساسیت و بیماری های پوستی شود.
  • نباید بدن نما باشد.
  • لازم است دارای وزن سبکی باشند تا افرادی که از آم استفاده می کنند احساس راحتی در آن داشته باشند بهتر است بدانید برای این محصولات وزن استاندارد تعریف شده است که باید وزن آن متناسب با این میزان مشخص شده باشد.

مرکز خرید پارچه لباس بیمارستانی درجه یک در کشور

مرکز خرید پارچه لباس بیمارستانی درجه یک در کشورمراکز خرید پارچه بیمارستانی انواع مختلف این محصول را با کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسب به خریداران ارائه می دهند. افرادی که متقاضی خرید عمده هستند می توانند به صورت مستقیم به این مراکز مراجعه کرده و پس از آگاهی از قیمت لباس بیمارستانی و پارچه آن اقدام به خرید نمایند.

بهتر است بدانید مراکز خرید برای سهولت خرید مشتریان و همچنین قرار دادن امکان خرید برای تمام افراد در تمام شهرهای کشور محصولات با کیفیت خود را علاوه بر اینکه از طریق مستقیم به فروش می رسانند از روش های غیر مستقیم نیز برای فروش آن ها استفاده می کند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید