پارچه حریر هایا
خانه / پارچه ژاکارد / فروش پارچه ژاکارد در فروشگاه های معتبر تهران

فروش پارچه ژاکارد در فروشگاه های معتبر تهران

ژاکارد نوعی پارچه است که با دستگاه مخصوص به خودش تولید می شود و از نظر بافت و طرح با دیگر پارچه ها تفاوت زیادی دارد مثلا؛ بقیه پارچه طرحشان روی آنها حک می شود اما طرح ژاکارد در تار و پودش بافته می شود. این محصول از پنبه طبیعی، ابریشم، پلی استر و ترکیب پنبه پلی استر تهیه می شود. فروش پارچه ژاکارد در فروشگاه های معتبر تهران با قیمت ها و کیفیت های مختلف انجام می شود. در تهران از نوع نازک و ضخیم این محصول برای تهیه انواع رومیزی ها، انواع لباس ها، سرویس های خواب، رو مبلی، پرده و غیره استفاده می کنند

فروش پارچه ژاکارد در فروشگاه های معتبر تهران

عرضه پارچه ژاکارد به صورت عمده

عرضه پارچه ژاکارد به صورت عمدهعرضه پارچه ژاکارد به صورت عمده توسط شرکت های نساجی به سراسر کشور انجام می شود، این پارچه قابلیت ها و مزایای زیادی دارد که افراد بسیاری را به سمت خود روانه کرده است تا برای تولید محصولات خود از آن بهره ببرند و ظاهری زیبا تر و مدرن تر  به وسایل خود می دهند.

عرضه کننده وظیفه دارد تا طبق سلیقه مشتریان محصول را تهیه کند و به دست آنها برساند، شرکت های تولیدی مبلمان و سرویس های خواب آن را به صورت عمده تهیه می نمایند. خرید عمده مزایای خوبی برای خریداران دارد.

اولین تولید کننده پارچه ژاکارد در ایران

اولین تولید کننده پارچه ژاکارد در ایراندر حال حاضر تولید کنندگان زیادی در کشور هستند که این محصول را تولید می کنند، اما در میان آنان کارخانه هایی هستند که جزء اولین تولید کننده پارچه ژاکارد در ایران به شمار می روند و همواره با بهترین نخ ها و به کمک دستگاه هایی پیشرفته این پارچه را تولید و روانه بازار ها می کنند.

اولین تولید کننده، تولیدی در سطح جهانی دارد و محصولش به سراسر دنیا می رود. تولید پارچه ژاکارد در تمام شهر ها انجام می شود و برای مصارف مختلف خریداری می شود. تولید کنندگان ابتدا آن را به صورت یک رو تهیه کردند اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی آن را به صورت دو رو تهیه می کنند و به بازار ها ارائه می دهند.

مرکز خرید ارزان ترین پارچه ژاکارد در تهران

مرکز خرید ارزان ترین پارچه ژاکارد در تهران مراکز خرید زیادی در کشور وجود دارند که می توان از طریق آنها پارچه مورد نیاز خود را تهیه نمود، یکی از این مراکز خرید ارزان ترین پارچه ژاکارد در تهران وجود دارد که مراکز تولیدی و یا مردم می توانند به آن مراجعه کنند و محصول را به صورت طاقه ای و یا متری تهیه نمایند. 

مرکز خرید موظف است تا خریداران را هنگام مراجعه راهنمایی کنند تا آنان بتوانند پارچه ای با کیفیت، ارزان و متناسب با کار خود انتخاب و تهیه کنند. مرکز خرید پارچه ژاکارد مرغوب ترین پارچه ها را با متنوع ترین رنگ ها و طرح ها در اختیار خریداران قرار می دهند.

صادرات پارچه ژاکارد از تبریز به ترکیه

صادرات پارچه ژاکارد از تبریز به ترکیهامروزه به خاطر مرغوبیت این پارچه در ایران، صادرات پارچه ژاکارد از تبریز به ترکیه نیز انجام می شود. شرکت بازرگانی تبریز براساس سفارش و درخواست شرکت های ترکیه ای، محصول را مستقیم از کارخانه با وسایل نقلیه استاندارد برای آنان می فرستند.

صادر کننده باید وسیله ای برای حمل پارچه انتخاب کند که دارای ایمنی و استاندارد های بین المللی باشد تا در برابر باران و برف و آفتاب از پارچه ها به خوبی مراقبت کند و آنها دچار پوسیدگی و خرابی نشوند. کشور های خارجی خریدار پارچه ژاکارد به کیفیت و کارایی پارچه اهمیت زیادی می دهند به همین دلیل صادر کننده وظیفه دارد بهترین جنس را برای آنان بسته بندی کند.

فروش پارچه ژاکارد در حجم بالا

فروش پارچه ژاکارد در حجم بالافروش پارچه ژاکارد در حجم بالا و طاقه ای توسط کارخانه های نساجی انجام می شود. این مراکز طبق سفارشات محصول را تهیه و به دست خریداران می رسانند. پارچه ژاکارد ارزان را می توان از همین کارخانه ها به صورت عمده خریداری نمود.

بسته به جنس پارچه شرکت های خریدار هم فرق می کنند، مثلا؛ پارچه ژاکارد نازک برای لباس پاییزی مصرف می شود و نوع ضخیم برای لباس های زمستانی و…. پارچه ژرژت طرح دارد هم شباهت هایی با نمونه ژاکارد دارد، ولی در مصرف و قیمت تفاوت هایی دارد.

فروش این محصول در حجم بالا با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت امروزه از طریق سایت های اینترنتی هم بسیار صورت می گیرد

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

پاسخی بگذارید