پارچه حریر هایا
خانه / پارچه سنتی / مرکز خرید بهترین پارچه سنتی با ارزان ترین قیمت

مرکز خرید بهترین پارچه سنتی با ارزان ترین قیمت

پارچه سنتی از نوعی پارچه با طرح و نقش قدیمی است که به دلیل قدمت نقوش آن و بافت دستی سنتی محسوب می شود. طرح های این پارچه نشان از فرهنگ و هنر ایرانی است که این ویژگی باعث شده مورد توجه بسیاری از افراد واقع شود. همچنین به دلیل کاربرد بالایی که دارد در مدل های مختلف تولید و در بازار عرضه می شود. این پارچه در دکوراسیون سنتی مورد استفاده قرار گرفته و خریداران زیادی دارد. جهت خرید پارچه سنتی به صورت خرده و عمده باید به عمده فروش و خرده فروش آن مراجعه نمود و پارچه فروشان مختلفی نیز آن را عرضه می کند.

مرکز خرید بهترین پارچه سنتی با ارزان ترین قیمت

مدیریت تولید پارچه سنتی مانتویی

مدیریت تولید پارچه سنتی مانتوییمدیریت تولید پارچه سنتی مانتویی توسط تولید کننده ای صورت می گیرد که تامین کننده اصلی این پارجه بوده و با فعالیت در این عرصه توانسته عملکرد خوبی را نشان داده و شیک ترین و با کیفیت ترین این محصول را در بازار عرضه کند. این تولیدی انواع مدل پارچه سنتی مانتویی، و دیگر مدل ها را به دو صورت پارچه سنتی کیلویی و متری عرضه می کنند.

این تولیدی ها از فعالان عرصه تجاری صنعتی هستند با استفاده از دستگاه های مختلف این پارچه را تولید نموده و بدون واسطه در نقاط مختلف توزیع می کنند. همچنین در مرحله اول با کشیدن طرح سنتی آن را ارائه و با کنار هم گذاشتن تار و پود با الیاف متفاوت به تولید آن می پردازند.

قیمت پارچه سنتی صادراتی

قیمت پارچه سنتی صادراتیقیمت پارچه سنتی صادراتی نیز مانند دیگر پارچه ها بر اساس کیفیت تعیین می شود و الیاف انتخاب شده در تار و پود آن نیز بر قیمت این محصول تاثیرگذار است و تولید کننده براساس آن نرخ را تعیین می کند. مثلا الیاف بامبو، پنبه، پشم و ابریشم به دلیل طبیعی بودن از دیگر الیاف‌های مصنوعی گرانتر می باشد. 

تولیدکنندگان نیز براساس موارد ذکر شده و هزینه تولید، میزان عرضه و تقاضا نرخ آن را تعیین می کنند. همچنین خرید عمده و بدون واسطه آن از تولیدکننده ارزانتر بوده و کمترین نرخ را دارد. 

عرضه بدون واسطه انواع پارچه سنتی

عرضه بدون واسطه انواع پارچه سنتیعرضه بدون واسطه انواع پارچه سنتی از طریق تولیدکننده صورت می گیرد و مراکز مختلفی مانند نمایندگی ها و دفاتر فروش نیز در کار عرضه مستقیم این محصول بوده و آن را بدون واسطه عرضه می کنند. در صورت در دسترس بودن هر یک از این مراکز می توان از طریق اینترنت و سایت های فروش عرضه کنندگان بدون واسطه نیز آن را خریداری نمایند.

عرضه بدون واسطه اکثرا مواقعی صورت می گیرد که بتوان آن را عمده خریداری نمود چون بیشتر خرده فروشان عرضه کننده با واسطه می باشند. 

فروش پارچه سنتی اکلیلی اورجینال

فروش پارچه سنتی اکلیلی اورجینالفروش پارچه سنتی اکلیلی اورجینال در بازار نیز توسط واسطه گران مختلف صورت می گیرد که هدف از این مراکز تامین نیاز داخلی کشور و کسب سود با خرید و فروش این محصول می باشد. همچنین فروشندگان با بازاریابی این محصول به جذب مشتری پرداخته و محصولشان را به صورت حضوری و اینترنتی عرضه می کنند. 

فروش پارچه سنتی اکلیلی اورجینال در بازار توسط نمایندگی های فروش که در این بازار حضور فعال دارند و در سراسر شهرهای کشور مستقر هستند صورت می گیرد. پارچه سنتی در مدل های مختلف مانند پارچه سنتی پولکی و گلدوزی و اکلیلی شده است که گلدار بوده و از اشکال حیوانات و طبیعت در آن کار شده است.

بازار خرید انواع پارچه سنتی درجه یک صادراتی

بازار خرید انواع پارچه سنتی درجه یک صادراتیدر بازار پارچه جهت خرید انواع پارچه سنتی درجه یک صادراتی باید به مراکز معتبر مراجعه و برندهای معروف و معتبر را خریداری نمود که در صورت خرید، از این پارچه اطمینان خاطر نمود.

پارچه های صادراتی از برندهای معتبر است که ساختار و بافت با دوامی دارد و از تار و پود متراکمی نیز برخوردار می باشد. پارچه سنتی مرغوب علاوه بر عرضه در داخل کشور در بازارهای خارجی نیز خرید و فروش می شود و حتی نوع دست بافت آن خریداران زیاد و بازار داغی دارد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سیروان لطفی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120463726
پست الکترونیکی: international.textile.trading@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید پارچه طرح سنتی از فروشگاه های معتبر

خرید پارچه طرح سنتی از فروشکاه های معتبر سراسر کشور امکان پذیر است. این پارچه از قدیم تولید می شود و دارای طرح هایی مانند بته جقه می باشد، امروزه سبک سنتی

پاسخی بگذارید