پارچه حریر ضد آتش مناسب برای آتش نشانان!

امروزه پارچه های زیادی تولید شده اند که میتوانند خاصیت ضد آتش داشته باشند اما پارچه حریر هیچوقت این توانایی را نداشته است اما با تلاش دانشمندان بالاخره توانستند این پارچه ها را ضد آتش کرده و در وسایل آتش نشانان از آن استفاده نمایند. با آراد برندینگ همراه باشید تا درمورد این پارچه بیشتر بدانید.

پارچه حریر اصل از جمله پارچه های گران قیمت بوده که از زیبایی خیلی خاصی برخوردار است و در واقع کیفیت بافت آن هم به گونه ‌ای بوده که از طول عمر بالایی برخوردار است از این رو پارچه حریر قم از با کیفیت ترین نوع آن بوده که می توانید خریداری کنید.

از بهترین و با کیفیت ترین پارچه حریری که تولید شده و در اختیار مصرف کنندگان از جمله خانم های خوش سلیقه قرار گرفته است پارچه حریر شیشه ای می باشد که طرفداران زیادی داشته و بسیاری از مردم از آن استفاده می نمایند و بر کیفیت بالای آن تاکید دارند.

با پارچه حریر لباسهای مختلفی دوخته می شود که از جمله آنها شومیز زنانه حریر می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار بوده و طرفداران زیادی از جمله خانمهای خوش سلیقه را دارا می باشد از جمله کیفیت بالای این شومیز ها می توان به ضد آتش بودن آن اشاره نمود.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.